Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Pabianicach

Spotkanie Klubu poświęcone styczniowi 1945 r. w regionie łódzkim

W dniu 25 stycznia 2012 roku odbyło się pierwsze w tym roku kalendarzowym spotkanie członków i sympatyków Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Pabianicach.

Z wykładem „Styczeń 1945 r. w regionie łódzkim” gościliśmy dr Joannę Żelazko, Naczelnik Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi. W spotkaniu uczestniczyło ponad 60 osób, w tym młodzież z pobliskiego liceum ogólnokształcącego.
Wszystkie spotkania Klubu odbywają się w Galerii „Ex Libris” Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Lorentowicza w Pabianicach przy ul. św. Jana 10. Serdecznie zapraszamy wszystkim zainteresowanych.

PABIANICE

Antoni Galiński – koordynator prac Klubów im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w regionie łódzko-kaliskim

tel.: 42-616-27-31

grotpabianice@poczta.fm